Salgına yakalanan Rudy Gobert'ten açıklama

Corona teşhisi konulan Rudy Gobert'ten ilk açıklama geldi.

NTV Spor 13.03.2020 - 00:07

Corona virüs testi pozitif çıkan Utah Jazz'ın yıldızı Rudy Gobert, açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gobert, teşhis konduktan sonra korku endişe ve kaygı duygularını hissettiğini söylerken tehlikeye attığı herkes için özür diledi.

"Son 24 saatte bana destek olan ve benim için endişe duyan herkese teşekkür ederim. Virüse sahip olduğumu öğrendiğimden beri birçok duyguyu bir arada yaşıyorum. Korku, endişe ve mahcubiyet... Öncelikle, kendilerini tehlikeye attığım insanlardan özür dilerim. O esnada bu virüse sahip olduğumu bilmiyordum. Umursamaz ve dikkatsiz davrandım. Umarım benim hikayem herkes için bir uyarı olur. Deneyimlerimden yola çıkarak diğer insanları eğitmek ve bu virüsün yayılmasını engellemek için elimden geleni yapacağım. Harika bir bakım sürecindeyim ve tamamen iyileşeceğim. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim. Herkesi, güvenli ve sağlıklı kalmak için gerekli adımları atmaya davet ediyorum. Sevgilerimle."

View this post on Instagram

I want to thank everyone for the outpouring of concern and support over the last 24 hours. I have gone through so many emotions since learning of my diagnosis…mostly fear, anxiety, and embarrassment. The first and most important thing is I would like to publicly apologize to the people that I may have endangered. At the time, I had no idea I was even infected. I was careless and make no excuse. I hope my story serves as a warning and causes everyone to take this seriously. I will do whatever I can to support using my experience as way to educate others and prevent the spread of this virus . I am under great care and will fully recover. Thank you again for all your support. I encourage everyone to take all of the steps to stay safe and healthy. Love.

A post shared by Rudy Gobert (@rudygobert27) on

Sayfa Yükleniyor...