Şampiyona kadrosu açıklandı

12 Dev Adam'ın şampiyona kadrosu belli oldu. A Milli Takım Menajeri Harun Erdenay, 12 kişilik kadroyu NTV Spor canlı yayınında açıkladı. Kadroda; Doğuş, Emir, Sinan, Ömer Onan, Ersan, Semih, Serhat, Oğuz, Kerem, Ender, Ömer ve Hidayet yer aldı.

NTV Spor 30.08.2013 - 20:01

A Milli Basketbol Takımı'nın Slovenya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na katılacağı 12 kişilik kadrosu belli oldu.
     
Polonya ile Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapılan hazırlık maçı öncesi NTV Spor'a açıklamalarda bulunan A Milli Takım Menajeri Harun Erdenay, Barış Ermiş, Kenan Sipahi ve Deniz Kılıçlı'nın nihai kadroda yer almadığını duyurdu.
     
Hazırlıklara 21 oyuncuyla başladıklarını ve daha sonra kadronun 15 oyuncuya indirildiğini hatırlatan Erdenay, "Bugünkü maç öncesi toplantıda, hocamız Bogdan Tanjevic kadroyu açıkladı. Üç arkadaşımız bizimle birlikte Avrupa Şampiyonası'nda olamayacak. Onlar da hazırlık döneminde çok emek verdi. Barış Ermiş, Kenan Sipahi ve Deniz Kılıçlı, Avrupa Şampiyonası kadrosunun dışında kaldı" diye konuştu.

ŞAMPİYONA KADROSU ŞÖYLE:
Doğuş Balbay, Ender Arslan, Sinan Güler, Serhat Çetin, Ömer Onan, Hidayet Türkoğlu, Emir Preldzic, Ersan İlyasova, Kerem Gönlüm, Oğuz Savaş, Semih Erden, Ömer Aşık

Türkiye, Avrupa Şampiyonası'nın ilk maçında 4 Eylül'de Finlandiya ile karşı karşıya gelecek. Saat 15:30'da başlayacak mücadele NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak.

Sayfa Yükleniyor...