"Şans bizimle beraberdi"

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Türk Telekon galibiyetini değerlendirdi. Deneylimli çalıştırıcı, "Bu şekilde kazandığımıza göre şans bizimle beraberdi" dedi.

NTV Spor 04.04.2016 - 23:44

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, maç öncesi rakiplerini iyi çalışmalarına karşın uygulamada zorlandıklarını söyledi.

Türk Telekom oyuncuları Haislip ve Harris'in çok skorer olduğunu vurgulayan Obradovic, "Son periyotta onları daha da iyi kontrol etmeye çalıştık. Bu şekilde kazandığımıza göre şans bizimle beraberdi. Datome, Ali Muhammed ve Antic bomboş atışları kaçırdı ama daha zor bir atışı Bogdanovic soktu. Basketbol böyle bir oyun. Türk Telekom'u tebrik etmek istiyorum. Tüm kalbimle puan durumunda oldukları yeri hak etmediklerini düşünüyorum ve umuyorum ki daha iyi konuma gelirler. Taraftarlarımıza bu duygusal maçta bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Çok yoğun bir program içindeyiz. Maçın buralara gelmesinde yorgunluğun da etkisi olabilir" dedi.

Obradovic, tüm oyunculara yenilgiyi kabul etmeyen yapıda oynadıkları için teşekkür ederek, "Udoh'a ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Tek uzun oyuncumuz olduğu için onu değiştirme şansım yoktu. O da tüm maç oynamak zorunda kaldı. Özellikle ikinci yarıda savunmamızın anahtar oyuncusuydu" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...