Sarıca: Daha farklı kazanabilirdik

Anadolu Efes Antrenörü Ufuk Sarıca, ''Sertlik tek taraflı olarak artmasaydı daha farklı kazanabilirdik'' diye konuştu.

NTV Spor 13.11.2011 - 22:46

Anadolu Efes Antrenörü Ufuk Sarıca ise Beko Basketbol Ligi ve THY Avrupa Ligi'nde peş peşe zorlu maçlar yaptıklarını belirterek, ''Bu dönemden en az kayıpla çıkmak istiyorduk, şu ana kadar bunu başardık'' dedi.
        
"GALATASARAY MEDICAL PARK ÖNEMLİ TAKVİYELER YAPTI"
Galatasaray Medical Park ile yaptıkları karşılaşmayı da bir THY Avrupa Ligi karşılaşması olarak nitelendirdiğini kaydeden Sarıca, ''Galatasaray Medical Park da Avrupa Ligi'nde oynayan çok geniş kadrosu olan bir takım. Geçen yılki yapının üstüne, bu sene önemli oyuncularla önemli takviyeler yaptılar'' şeklinde konuştu.
        
"İLERLEYEN ZAMANLARDA FORMUMUZU BULACAĞIZ"
Sarıca, deplasman maçlarında iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Tüm deplasman maçlarını çok daha farklı oynuyoruz. Bugün de hücumda daha atak oynayabilirdik. Sertlik tek taraflı olarak artmasaydı daha farklı kazanabilirdik. Özellikle savunma kısmından çok memnunum. İlerleyen zamanla formumuzu bulacağız. Böyle takımlara, yıldız oyunculara savunma yaptırmak bence daha mühim. Biz ilk etapta bunu tamamladık. Kişisel performanslar daha da artacak. Daha da iyi olacak'' ifadelerini kullandı.
        
Ufuk Sarıca, yıldız oyuncuları Sasha Vujacic'e yönelik eleştirilere anlam veremediğini, Sloven oyuncunun performansından memnun olduğunu dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...