Serkan Erdoğan şampiyonluk istiyor

Beşiktaş Cola Turka'nın yıldız isimlerinden Serkan Erdoğan yaptığı açıklamada "Beşiktaş formasıyla şampiyonluk yaşamak istiyorum" dedi.

NTV Spor

02.04.2011 - 12:17

Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Cola Turka'nın tecrübeli oyuncusu Serkan Erdoğan, siyah-beyazlı formayla şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Serkan, siyah-beyazlı kulübün aylık çıkan Beşiktaş Dergisi'nin nisan sayısında yer alan röportajında, Türkiye'de şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek, ''Mümkün olduğunca çabuk ve hatta mümkünse bu sezon Beşiktaş formasıyla'' dedi.

Tecrübeli oyuncu, yaşının 33 olduğunu hatırlatarak, ''Bunu düşünürsek üst düzey olarak 4-5 sene daha basketbol oynayabileceğimi düşünüyorum. Bu süre zarfında böyle bir başarıyı mutlaka yakalamak istiyorum. Tabi bunu Beşiktaş ile elde edebilmemiz için taraftarlarımızın da arkamızda olması gerekiyor. Onlar çok önemli faktör. Akatlar'da desteği tam olarak alırsak bizi kimse yenemez'' diye konuştu.

Ligde Fenerbahçe Ülker karşısında alınan galibiyetin de kendileri için çok önemli olduğunu kaydeden Serkan Erdoğan, şunları söyledi:
''Kağıt üstünde ligin en iyi kadrosuna sahip, neredeyse Avrupa Ligi'nde dörtlü finale kalacak bir takımı deplasmanda yenmek bir gösterge oldu. Çok iyi takım olduğumuzu gördük. Sadece bu maçı kazandığımız için kimse bize şampiyonluk vermeyecek. Rüzgarın tersine dönmemesi için çok çalışmalıyız. Maç maç düşünüyoruz ve ona göre hazırlanıyoruz.''

Sayfa Yükleniyor...