"Sert bir karşılaşma oldu"

Galatasaray Medical Park'a 74-69 mağlup olan Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Simone Pianigiani, sert bir maç oynandığını söyledi.

NTV Spor

04.10.2012 - 23:35

Galatasaray Medical Park'a 74-69 mağlup olan Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Simone Pianigiani, sert bir maç oynandığını ifade etti.

Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Simone Pianigiani ise sert bir maç oynandığını belirterek, ''Bu kadar sert maç oynamaya hazır değildik. Rakibimizin daha iyi durumda sahaya çıktığını söyleyebiliriz. Taraftarlarımız için de önemli olduğu için maçta yüzde 100'ümüzü vererek oynadık. Euroleague öncesi böyle bir maç oynamak, sahaya yüzde 100'ümüzü ortaya koyabildiğimizi görmemiz açısından önemliydi. 12'de 1 3 sayılık yüzdesi ve son kısımda birkaç boş atışı kaçırmamız, maçı kaybetmemize neden oldu. Hawkins'in performansı ve kritik anlarda bulduğu basketler de mağlubiyetimizde etkili oldu.'' ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli basketbolcu Oğuz Savaş da basketbolseverlere güzel bir maç izlettiklerini ifade ederek, ''Bu tarz yüksek seviyedeki maçları oynamaya henüz hazır değiliz. 3 periyotu da önde geçirdik ama basit hatalarla maçı kaybettik. İlerisi için iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...