"Sıkıntılı dönemden kurtulacağız"

Beko Basketbol Ligi takımlarından Aliağa Petkim'in genel menajeri Birtan Saka, takımın içinde bulunduğu sıkıntılı dönemden kurtulacağını söyledi.

NTV Spor 26.02.2013 - 17:38

Aliağa Petkim'in genel menajeri Birtan Saka, bu hafta sonu sahalarında konuk edecekleri Anadolu Efes'in Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden ve gurur yaşatan bir takım olduğunu, böyle bir takımı Aliağa'da ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirdi.

Ligdeki her maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını ifade eden Saka, Anadolu Efes'i de yenmeyi arzu ettiklerini belirtti.

Takımda Orhan Haciyeva'nın sakatlığının sürdüğünü ve bu maçta oynayamayacağını, mikrobik enfeksiyon geçiren Ersin Görkem'in ise bir iki güne kadar antrenmanlara başlayacağını bildiren Saka, ''Bir, iki maç kazandığımız da üst sıralara çıkabileceğimiz, kaybettiğimizde ise fikstürde alt sıralara düşebileceğimiz bir lig yaşıyoruz. Burak Bıyıktay'ın görevi bırakmasının ardından göreve başlayan başantrenörümüz Hakan Demir ile 4 hafta sonra galip geldik. Hedefimiz çıktığımız her maçı kazanmak. Anadolu Efes maçını da böyle görüyoruz. Takımımız içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönemden kurtulacak'' dedi.

Saka, maç biletlerinin 15 liradan satışa çıkarıldığını ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...