"Sonunu getiremedik"

THY Euroleague TOP 16 turunda Olimpiakos'a mağlup olan Beşiktaş'ta başantrenör Erman Kunter, iyi mücadele ettiklerini fakat sonunu getiremediklerini söyledi.

NTV Spor

01.03.2013 - 01:10

Basketbolda THY Euroleague TOP 16 turu F Grubu'nda Yunanistan'ın Olympiakos takımına 79-60 yenilen Beşiktaş'ın başantrenörü Erman Kunter, iyi mücadele ettiklerini fakat sonunu getiremediklerini ifade etti.
        
Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Erman Kunter, mücadele konusunda bir sıkıntı yaşamadıklarını belirterek, ''İyi mücadele ediyoruz. İkinci periyotta bir sıkıntımız oldu ama genel anlamda baktığınız zaman her maçta bir çeyrek sorun yaşıyoruz. Uzunlarımız da erken faul sıkıntısına girdi. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.  Markota bugün çabuk faul sorununa girmese daha farklı olabilirdi. Tutku Açık'ı da sakatlığından dolayı hiç kullanamıyoruz. Rakibimiz büyük bir ihtimalle bu grubu ikinci bitirecek. Biz bu takımı yenseydik sürpriz olurdu'' dedi.
        
Kunter, yeni transfer Minard'ın oyununu ise iyi bulduğunu sözlerine ekledi.
        
Olympiakos Başantrenörü Georgios Bartzokas ise Beşiktaş karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti.
        
Beşiktaş'ın maça hücum ribauntlarında etkili başladığını dile getiren Bartzokas, ''Son 16'da alınan her galibiyet önemlidir. İyi bir mücadele ortaya koyduk. İlk yarı Beşiktaş'ın hücum ribauntlarındaki başarısı bize problem çıkardı. İkinci yarı bunun üstesinden geldik. Boş adam bularak şutlarda başarılı olduk. Beşiktaş gruptaki durumuna rağmen önemli bir mücadele ortaya koydu. Onları da tebrik ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...