Spahija: Utanç verici bir durum

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija, ''Utanç verici bu durumu yaşattığımız için taraftarlardan özür diliyorum'' diye konuştu.

NTV Spor 13.11.2011 - 18:08

Beko Basketbol Ligi'nde Türk Telekom'a sahasında 83-64 mağlup olan Fenerbahçe Ülker'de başantrenör Neven Spahija, ''Utanç verici bir durum yaşattığımız için taraftarlardan özür diliyorum'' dedi.
        
"BU TARZ DURUMLARDA SORUMLULUK ÖNCELİKLE ANTRENÖRDEDİR"
Neven Spahija, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, sorumluluğu üzerine aldığını belirterek, ''Taraftarlardan çok özür diliyorum, bu utanç verici bir durumu yaşattığımız için. Bu tarz durumlarda sorumluluk öncelikle antrenördedir. Ondan sonra tabii ki oyunculardadır. Oyuncularımızla yapacağımız toplantıda hepsine hatalarını ve neler yapmamız gerektiğini, neleri değiştirmemiz gerektiğini söyleyeceğim ki geçen yılki Fenerbahçe olabilelim'' dedi.
        
Karşılaşmada rakibin 18'i savunmada olmak üzere toplam 47 ribaunt aldığını belirten Spahija, ''Tabii ki burada tartışmamız gereken bir şey var. Bugün Türk Telekom ne yapması gerektiğini biliyordu. Onları tebrik ediyorum'' şeklinde konuştu.
        
MERİÇ: ÇOK ZOR BİR PERİYOT İÇİNDEYİZ
Türk Telekom Başantrenörü Timuçin Meriç ise galibiyet için oyuncularını tebrik ettiğini belirterek, ''Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Gerçekten çok zor bir periyot içindeyiz. Bu ay 6'sı deplasmanda toplam 8 maç oynayacağız. Oynadığımız 2 deplasman maçını kazandık'' dedi.
        
Ofansta sorun yaşamadıklarını ancak savunmada zaman zaman problemler yaşayabildiklerini kaydeden Meriç, ''Bu maçta iyi savunma yaptık. Ancak bu demek değil ki her şeyi bitirdik. Çalışmamız gereken şeyler var. Bu maçta gösterdiğimiz performansı tüm lige yaymamız gerekiyor. Fenerbahçe Ülker gibi bir takıma karşı kazanmak lige yönelik hedeflerimizde bizi daha çok motive etti'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...