"Sürpriz yapmak istiyoruz"

Olin Edirneli oyuncu Erol Can Çinko, Anadolu Efes'i mağlup ederek sürpriz yapmak istediklerini söyledi.

NTV Spor

22.11.2013 - 13:08

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne, Anadolu Efes maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Oyuncu Erol Can Çinko, son 2 maçı kazanarak iyi bir ivme yakaladıklarını, Anadolu Efes maçını da kazanarak sürpriz yapmak istediklerini söyledi.

Maçın hazırlıklarını salı gününden bu yana sürdürdüklerini, takımda sakat oyuncu bulunmadığını belirten Çinko, geçen haftaki Mersin Büyükşehir Belediyesi galibiyetinin ardından oyuncular arasında iyi bir uyum oluştuğunu ifade etti.

Deplasmanda oynayacakları Anadolu  Efes maçının zorlu geçeceğini aktaran Çinko, "Son 2 maçı kazanarak iyi bir ivme yakaladık. Anadolu Efes maçını da kazanarak sürpriz yapmak istiyoruz. Ligde geri kalan 6 maçın ardından iyi bir uyum yakaladığımızın farkındayız. Bu sene çok daha  iyi işler yapabiliriz" diye konuştu.

Çinko, 2 hafta süren sakatlığının ardından hafta içinde tüm antrenmanlara katıldığını, Anadolu Efes karşısında tam performansla sahada olmak istediğini vurguladı.

Oyunculardan Christos Tapoutos da şu ana kadar çok iyi durumda olduklarını, Mersin Büyükşehir Belediyesi karşısında gösterdikleri performansla iyi bir galibiyet aldıklarını belirtti.

Anadolu Efes karşısında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ifade eden Tapoutos, "Planlarımızı uygulamak için güçlü olmaya çalışacağız. Son maçta taraftarlarımız muhteşemdi. Bize çok yardım ettiler. Önümüzdeki maçlarda da onların desteğini bekliyoruz" dedi.

Anadolu Efes maçı hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdüren Olin Edirne, yarın karşılaşma için İstanbul'a hareket edecek.

Sayfa Yükleniyor...