"Beklenen çıkışı yakalayacağız"

Çaykur Rizesporlu Eren Albayrak, bu sezon takımla birlikte çıkış yakalamak istediğini söyledi.

NTV Spor 09.07.2015 - 13:35

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde, antrenör Roland Koch yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, koşunun ardından kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Fıtık ameliyatı geçiren Deniz Kadah bir haftalık aranın ardından ilk kez takımla birlikte idmana katılırken, genç oyuncu Muhammet Emin Balcılar takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalışma gerçekleştirdi.

Futbolculardan Eren Albayrak, gazetecilere yaptığı açıklamada,  kendi adına iyi bir sezon geçirdiğini, bu sezon da kendinden beklentilerin farkında olduğunu söyledi.

Sezona iyi bir kamp programıyla başladıklarını, takıma yeni katılan oyuncularla uyumlu çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Eren, sezon başlangıcını sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

Geçen sezonki performansının üzerine çıkmayı hedeflediğini vurgulayan Eren Albayrak, "Daha fazla çalışmam ve dikkatli olmam gerektiğini biliyorum. Daha özenli olmak zorundayım. Bu sezon daha başarılı olup, milli takımda kalıcı, sürekli oynayan bir oyuncu olmak istiyorum. Kendime inanıyorum. İnşallah takımla birlikte beklenen çıkışı yakalayacağız" diye konuştu.

Eren Albayrak, takımda rekabetin bu sezon daha yüksek olacağını ifade ederek, yeni katılacak oyuncularla futbolseverlere çok daha kaliteli bir Çaykur Rizespor izlettireceklerini kaydetti.

 

Sayfa Yükleniyor...