Spahija: Önemli bir galibiyet aldık

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija, Pınar Karşıyaka'yı 82-66 yenerek, önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

NTV Spor

09.04.2011 - 19:00

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija, Pınar Karşıyaka'yı 82-66 yenerek, önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, rakiplerinin çok iyi bir takım olduğunu belirterek, ''İlk maçta bizi yenmişlerdi. O yüzden bu maçı kazanmamız önemliydi'' dedi.

Takımda sakat oyuncular nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını kaydeden Neven Spahija, ''Sakatlık sorunlarımıza rağmen maçı kazanarak, önemli bir galibiyet aldık. 2-3 hafta çok önemli maçlarımız var. İnşallah rotasyonda daha iyi  oyuncularımız olacak'' diye konuştu.        

DEMİR: İLK YARIDA DÜŞÜK YÜZDEYLE OYNADIK        
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Hakan Demir ise Fenerbahçe Ülker karşısında ilk yarıdaki kötü oyunlarıyla maçı kaybettiklerini söyledi.

İzmir'deki ilk maçı kazandıkları için rakiplerinin bu maça daha iyi motive olduğunu vurgulayan Demir, ''İlk yarıda düşük yüzdeyle onadık. Rakibimiz hızlı hücumlarda sayılar  buldu. İkinci yarıda toparlanarak, farkı azlattık, ancak yorulduk. İlk yarıda daha iyi olabilseydik, sonuç farklı olabilirdi'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...