"Tek hedefimiz galibiyet"

Pınar Karşıyaka'nın Genel Menajeri Levent Türknas, Fenerbahçe Ülker karşısında eksiklerine rağmen tek hedeflerinin galibiyet olduğunu bildirdi.

NTV Spor

28.02.2013 - 15:54

Beko Basketbol Ligi'nde pazartesi günü Fenerbahçe Ülker'le deplasmanda karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın Genel Menajeri Levent Türknas, eksiklerine rağmen tek hedeflerinin galibiyet olduğunu bildirdi.

Türknas, FIBA Erkekler Avrupa Challenge Kupası I Grubu'ndaki kendileri açısından prestij maçını kaybetmelerine rağmen gruptan lider olarak çıktıklarını hatırlattı.

Çeyrek finalde Paris Levallois'le eşleştiklerini kaydeden Türknas, ''Rakibimiz grubunu ikinci sırada bitirmesine rağmen güçlü bir ekip. Zaten çeyrek finalde kolay bir rakip yok. Elimizde bulundurduğumuz saha avantajını iyi kullanmak istiyoruz. Seyircimiz önünde İzmir'deki ilk maçı kazanıp, yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.

Türknas, ligde pazartesi günü deplasmanda Fenerbahçe Ülker'le karşılaşacaklarını belirterek, ''Ligdeki başarılı çizgimizi de sürdürmek istiyoruz. Sakatlıkları nedeniyle Can Maxim Mutaf, Diebler ve Caner Topaloğlu bizimle olamayacak. Buna rağmen kendi sistemimizden ödün vermeden oynayacağız. Eksikliklerimize rağmen tek hedefimiz galibiyet. Takımımız moral açısından üst seviyede ama fizik açısından biraz yorgun durumdayız. Ancak pazartesi gününe toparlanıp, bizi hiçbir yerde yalnız bırakmayan taraftarımızın da verdiği güçle İstanbul'dan iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz'' diye konuştu.

Takımdan 1-1,5 ay uzak kalacak Diebler'in yerine bir oyuncu arayışlarının devam ettiğini kaydeden Türknas, bu transferin 5 gün içinde sonuçlanabileceğini sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...