TOFAŞ’da transfer harekatı

TOFAŞ'ta iki imza

NTV Spor 10.06.2010 - 19:30

Transfere hız veren TOFAŞ, iç transferde kaptan Can Altıntığ, Fırat Töz ve İlkan Karaman'ın sözleşmelerini uzatırken, dış transferde de Mersin Büyükşehir Belediyespor'dan İnanç Koç ve Onur Aydın'ı renklerine bağladı.

 Kulüpten yapılan açıklamada, TOFAŞ'ın 2010-2011 sezonunda play-off hedefiyle yola çıktığı, iç transfer görüşmelerini sürdürdüğü, özellikle altyapıdan yetişen oyuncularla anlaşma zemini aradığı belirtildi.

 İç transfer görüşmelerinin yanı sıra dış transferin de devam ettiği kaydedilen açıklamada, ''Öncelikle iç transferi bitirmek isteyen takımımız, kendi altyapısından yetiştirdiği takım kaptanı Can Altıntığ, Fırat Töz ve İlkan Karaman ile yeniden anlaşma sağladı. Dış transfer çalışmalarını da sürdüren kulübümüz, geçen sezon Mersin Büyükşehir Belediyespor kadrosunda yer alan İnanç Koç ve Onur Aydın ile anlaştı. Kulübümüz yabancı oyuncu transfer çalışmalarını da sürdürüyor. TOFAŞ'ın misyonu doğrultusunda altyapıdan yetişen Furkan Eskici, Doğancan Tokmak ve Uğur Dokuyan da 2010-2011 sezonunda Basketbol A Takım kadromuzda yer alacaktır'' diye belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...