TOFAŞ Türkiye Kupası için Erzurum'da

TOFAŞ, Spor Toto Türkiye Kupası Elemeleri (B) Grubu'nda oynayacağı maçlar için Erzurum'a gitti.

NTV Spor

04.10.2011 - 14:48

TOFAŞ, Spor Toto Türkiye Kupası Elemeleri (B) Grubu'nda oynayacağı maçlar için Erzurum'a gitti.

Mavi-beyazlı takım, son çalışmasını TOFAŞ Tesisleri'nde yaptıktan sonra karayoluyla İstanbul'a gitti. TOFAŞ, İstanbul'dan da Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla Erzurum'a geçecek.

TOFAŞ Antrenörü Nihat İziç, seyahat öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, grupta Fenerbahçe Ülker, Mersin Büyükşehir Belediyespor ve Olin Edirne ile karşılaşacaklarını belirterek, ''İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ancak, bu zamanda şanssızlıklar da yaşadık. 5 oyuncumuz sakatlıkları nedeniyle zaman zaman takımla birlikte çalışamadı'' dedi.

Sıkıntılara rağmen hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu dile getiren İziç, ''Oyuncularımın hazırlık döneminde sergilediği performanstan memnunum. Oynadığımız turnuvalarda güzel işler yaptık. Takımda sadece Kenan, ayak bileğinde yaşanan sıkıntı nedeniyle forma giymeyebilir. Diğer oyuncularımız düşük performansla da olsa oynayacak durumda. Erzurum'dan, grupta ilk iki takım arasına girip, turu geçerek Bursa'ya dönmek istiyoruz. Turu geçmenin vereceği moralle de lige iyi bir başlangıç yapacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...