Transfer müjdesi!

Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkanı Hakan Faydasıçok, Karşıyaka galibiyetini "Böylesine zorlu bir rakibi uzatma periyodu sonunda yenerek, çok değerli bir galibiyete imza attık" derken bir de tranfser müjdesi verdi.

NTV Spor

22.12.2015 - 13:42

Torku Konyaspor'da, Başkan Hakan Faydasıçok, Pınar Karşıyaka gibi zorlu bir rakibi uzatma periyodu sonunda yenerek, çok değerli bir galibiyete imza attıklarını belirtti.
 
Faydasıçok, Spor Toto Basketbol Ligi'nin 11. haftasında Pınar Karşıyaka'yı evlerinde 79-77 yendiklerini anımsattı.
 
Pınar Karşıyaka'nın geçen yılın lig şampiyonu olduğunu hatırlatan Faydasıçok, "Böylesine zorlu bir rakibi uzatma periyodu sonunda yenerek, çok değerli bir galibiyete imza attık" ifadesini kullandı.
 
Faydasıçok, transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi vererek, şunları kaydetti: "Antrenörümüzün belirlediği isimler doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şutör bir oyuncu ile anlaşmak üzereyiz. Sanırım bu hafta içinde transferi gerçekleştireceğiz. Yeni oyuncumuzun kadroya katılmasının ardından, antrenörümüzün oyuncudan alacağı katkı sonrasında yedinci yabancı oyuncu için de görüşmelerimiz olabilir."

Sayfa Yükleniyor...