"Tur için herşeyi yapacağız"

FIBA Erkekler EuroChallenge Kupası ön eleme turu rövanş maçında yarın Finlandiya'dan Joensuun Kataja'yı konuk edecek Aliağa Petkim'in genel menajeri Birtan Saka, turu geçmek için herşeyi yapacaklarını söyledi.

NTV Spor

01.10.2012 - 12:03

Basketbolda FIBA Erkekler EuroChallenge Kupası ön eleme turu rövanş maçında yarın Finlandiya'dan Joensuun Kataja'yı konuk edecek Aliağa Petkim'in genel menajeri Birtan Saka, turu geçmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyacaklarını söyledi.

Saka, yaptığı açıklamada, kupada gruplara kalabilmek için rakiplerini 13 sayı farkla mağlup etmeleri gerektiğini ve bunu başarabilecek güçte olduklarını ifade etti.

Finlandiya ekibi Joensuun Kataja'dan daha iyi bir takım olduklarını ifade eden Saka, şöyle konuştu:''Turu geçmek için elimizden gelen her şeyi ortaya koyacağız. Takımdaki tek eksiğimiz olan Shumpert de maç günü tribündeki yerini alarak arkadaşlarının yanında olacak. Shumpert, onlara moral vermek istiyor. Aliağalılar'ın da maça büyük ilgi göstermesini bekliyoruz. Bizim en büyük kozlarımızdan birisi de seyircimiz olacak. Son saniyeye kadar takımlarını sabırla desteklemelerini bekliyoruz.'' dedi.

Saka, rakiplerinin bu akşam saatlerinde İzmir'e geleceğini ve maçın oynanacağı Enka Spor Salonu'nda antrenman yapacağını bildirdi.

Müsabakanın biletleri, Enka Spor Salonu bilet gişesi ve Demokrasi Meydanı'nda kurulacak stantta, 2 liradan satışa sunulacak. Ayrıca stantta sezonluk kombine kart satışı da yapılacak.

Sayfa Yükleniyor...