Üç bilinmeyenli denklem!

Potada son hafta normal sezon birincisini, TOFAŞ dışında düşecek ikinci takımı ve 44 puandaki 5 takımdan hangisinin play-off dışında kalacağını belirleyecek.

NTV Spor 04.05.2015 - 15:39

Basketbolda son hafta maçları, üç bilinmeyeni çözecek. Beşiktaş İF-Fenerbahçe Ülker ve Türk Telekom-Anadolu Efes maçları normal sezon liderini belirleyecek. Fenerbahçe kaybeder, Efes kazanırsa ligde Fenerbahçe'yi iki kere yenmiş olan Efes normal sezonu lider bitirecek.

NTV Spor eXpress Android UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

TOFAŞ'tan sonra düşecek ikinci takımın NSK Eskişehir Basket mi, Rönesans TED Ankara Kolejliler mi olacağı da son hafta belli olacak. İkili averajda Eskişehir ekibi üstün ama Kolejliler son haftaya bir galibiyet önde giriyor. Eskişehir'in kümede kalması için kazanması ve Kolejliler'in yenilmesi gerekiyor.

NTV Spor eXpress iPad UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

29'uncu hafta maçları sonunda 44 puanda buluşan beş takımdan (Trabzonspor MP, Beşiktaş İF, Banvit, Türk Telekom, Galatasaray LH) dördü play-off'a girecek, biri dışarıda kalacak. İkili, üçlü, dörtlü, belki de bu hafta olduğu gibi beşli averaj play-off yolcularını ve dışarıda kalan takımı belirleyecek.

NTV Spor eXpress Android UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

NTV Spor eXpress güncellendi, göz attınız mı?NTV Spor Express'in Android cihazlarla uyumlu versiyonuna zoom özelliği eklendi. Artık Android işletim sistemli tabletlerinizde ve telefonlarınızda NTV Spor Express sayfalarını büyüterek de okuyabileceksiniz.

Sayfa Yükleniyor...