"Yenilmeyecek takım yok"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Ceyhan Belediyesi'nin kulüp başkanı Hüseyin Sözlü, hafta sonu karşılaşacakları Fenerbahçe'nin gücünün farkında olduklarını ama yenilmeyecek takım olmadığını söyledi.

NTV Spor 29.11.2012 - 14:46

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin 7. hafta maçında Fenerbahçe'ye konuk olacak olan Ceyhan Belediyesi, çıkışını sürdürmek istiyor.

Kulüp Başkanı Hüseyin Sözlü, yaptığı açıklamada hafta sonu Fenerbahçe'yle çok önemli bir karşılaşma yapacaklarını belirterek, ''Ligde yenilmeyecek takım yok. Şu anda ligin namağlup tek takımı Fenerbahçe. Rakibimizin gücünü biliyoruz ama, biz de iyi takımız Fenerbahçe'yi yenip çıkışımızı sürdürmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Lige iyi başlamadıklarını ifade eden Sözlü, alınan galibiyetlerle üst sıralarda yer bulmaya çalıştıklarını dile getirerek, ''Adana BOTAŞ ve Canik Belediyesi maçları Ceyhan Belediyesi açısından en iyi maçlar. Bu maçların üzerine çıkarsak Fenerbahçe'yi yenmemiz içten bile değil. Ben takımıma güveniyorum. Geçen seneki gibi sıkıntılı günler yaşamak istemiyoruz. Fenerbahçe ligin en güçlü ekibi, kendi gücümüzü de biliyoruz. Kapasitemizin üzerine çıkarsak istediğimiz sonucu alabiliriz'' diye konuştu.

Fenerbahçe-Ceyhan Belediyesi karşılaşması pazar günü saat 14.30'da Ülker Arena'da oynanacak.

Sayfa Yükleniyor...