"Yürek olarak Fenerbahçe'den kuvvetliyiz"

Işıl Alben, "Yürek olarak Fenerbahçe'den kuvvetliyiz" dedi.

NTV Spor 19.10.2010 - 21:09

Işıl Alben, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçının sarı-kırmızılı camia için çok önemli olduğunu belirterek, "Seyir zevki yüksek bir karşılaşma bekliyorum. Rakibimiz oldukça güçlü bir kadroya sahip. Ancak biz mücadele ve yürek olarak onlardan kuvvetliyiz" dedi.

Hafta boyunca idmanların devam ettiğini bildiren sarı-kırmızılı oyuncu, şöyle devam etti:
"Maçı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Perşembe akşamı elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız. Burada tabii ki taraftar desteği önemli. Büyük Galatasaray taraftarı, bizimle beraber olacaktır. Umarız biz de rakibimizi yenerek müzemize yeni bir kupa kazandıracağız. Biz mücadele gücü daha yüksek bir takım olduğumuzdan böylesi maçlarda öne çıkıyoruz. İki sene önceki Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında ve Türkiye Kupası finalinde bu durumun avantajını yaşamıştık. Burada yalnızca oyuncular ya da teknik kadro değil, camia olarak konsantrasyon sağlıyoruz."

Işıl, geçtiğimiz pazar gününden itibaren tüm yabancı oyuncuların aralarına katıldığını ve tam takım olarak çalışmaya başladıklarını vurgulayarak, "Seimone Augustus'u zaten tanıyoruz. O artık Galatasaray ailesinin bir parçası. Burada olduğu için çok mutlu. Yabancılarımızdan ikisi geçtiğimiz sezon Türkiye'de oynuyordu. Sylvia'nın kalitesi zaten tartışılmaz. Çok uyumlu, üst düzey bir isim. Monique Currie de takımın kazanması için tüm gücünü sahaya yansıtan, mücadeleden asla kaçmayan bir oyuncu. Şu an takımdaki arkadaşlık gerçekten çok iyi" diye konuştu.

Yıldız oyuncu, Fenerbahçe maçı öncesi Galatasaray Medical Park'ın antrenör Ceyhun Yıldızoğlu liderliğinde, teknik kadro anlamında da büyük avantajının olduğunu sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...