Beşiktaş - Kasımpaşa (Canlı Anlatım)

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda Kasımpaşa'yı konuk ediyor.

NTV Spor

23.11.2014 - 17:14

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda Kasımpaşa'yı konuk ediyor.

 METİN TEKİN (75.DK): Yavaş yavaş top kayıpların artması nedeniyle maçta tempo düştü. Olası bir gol de tempo yeniden artabilir. İlk yarı ile kıyaslanmayacak ikinci devre izliyoruz. Tempo kademeli olarak düşmeye devam ediyor. Bu gidişat maç bitmiş gibi gösteriyor. Son bölümler neler olur bekleyip görmemiz lazım. GÜNTEKİN ONAY (60.DK): İkinci 45 dakika ilk yarıya oranla daha düşük tempoda başladı. Bunda Beşiktaş'ın skor üstünlüğü önemli bir etken. Hafta içinde oynanacak UEFA Avrupa Ligi'ndeki Asteras maçını da düşünen siyah-beyazlılar daha kontrollü bir oyunu tercih ediyor.
 RIDVAN DİLMEN (45.DK): Sağ zeminin çok iyi olması ve iki takımın da ideal kadrosunda oynamaması maçın kalitesi arttıran faktörler. Uzatma dakikasında gelen gol Beşiktaş'a nefes aldırdı.Beşiktaş ikinci yarı ofsaytlara dikkat ederse 4-5 tane karşı karşıya kalacak pozisyon bulabilir. Kasımpaşa ise maçın eksik tamamlayabilir. GÜNTEKİN ONAY (45.DK): Bol pozisyonlu bir 45 dakika izledik. 2-0 yenik durumdaki Kasımpaşa'nın 3 tane net gol pozisyonu vardı. Beşiktaş'ın ise 2 golü 3 tane de gole yaklaştığı pozisyon var. METİN TEKİN (30.DK): İlginç bir penaltı sonucunda Beşiktaş golü buldu. Kasımpaşalı oyuncu acemi bir hareket yaparak penaltıya neden oldu. Bundan son skoru açık bir maç olacaktır. Goller izleyebiliriz. Oyun biraz demlese de maçın hakimi Beşiktaş.


GÜNTEKİN ONAY (25.DK): Maç ilk dakikadan itibaren hızlı başladı. Özellikle Kasımpaşa tempolu başlarken Beşitaş ise dakikalar ilerledikçe hızı arttırmaya başladı. 20. dakikadan itibaren oyuna daha fazla ağırlığını koyan Beşiktaş skoru değiştirme adına önemli hamleler yapmaya başladı.


 METİN TEKİN (10.DK): Maç keyifli başladı. Hemen maçın başında Kaımpaşa'nın net pozisyonu ardında da Beşiktak'ın gollük pozisyonu izleyiciye ilk dakikadan keyif vermeye başladı. Kasımpaşa'da Donke ve Barış'ın olmaması dezavantaj. İki takımın da hücumcuları istediklerini yaparak maça başladı.

 ALİ ECE (1.DK): Kasımpaşa'da Donke ve Barış'ın olmaması Beşiktaş lehine görenen bir eksiklik. Eğer Beşiktaş bu eksikliği değerlendirebilirse maçtan 3 puan çıkarır.

 

Sayfa Yükleniyor...