K.ERCİYESSPOR - BEŞİKTAŞ (CANLI ANLATIM)

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında lider Beşiktaş, deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a konuk oluyor.

NTV Spor 27.10.2014 - 17:45

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında lider Beşiktaş, deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a konuk oluyor.

 METİN TEKİN (80.DK): Beşiktaş ilk şutunu Kerim Frei ile attı ve golü de buldu. Maç 11-10 gibi oynanmıyor. Sanki Beşiktaş 11 kişi gibi mücadele ediyor. Beşiktaş kafasındaki ilk hedef 3 puan ama olmazsa da 1 puana da razı. METİN TEKİN (60.DK): Beşiktaş, şut sayısını arttıramadı. Kayseri klasik duran toptan gelen ve omuz vuruşu ile golü buldu. Maçın 1-0 biteceğini düşünmüyorum. Beşiktaş'ta hamle yapacak bir tek Cenk Tosun var. Fakat Bilic oyunun gidişatına göre hamle yapacaktır.


 METİN TEKİN (45.DK): Oyunun kontrolünü ele alan bir Beşiktaş vardı. Bu özelliğine rağmen siyah-beyazlılar ilk 45 dakika etkili olamadı. Maçta esas olan etkili olmaktır. Çok pas yapmanız veya iyi koşmanız etki yaratmadıktan sonra boştur. RIDVAN DİLMEN (45.DK): Beşiktaş kenarlardan kullandığı toplarda bir uyumsuzluk yaşıyor. Maçın gidişatına baktığımızda Beşiktaş golü bulursa çok çok rahatlar. Gol gelirsen maç Beşiktaş açısından Partizan maçına benzemeye başlar. RIDVAN DİLMEN (45.DK): İki takım da beni biraz şaşırttı. Beşiktaş'ı daha baskın bekliyordum. Kayseri Erciyesspor'u ise bu kadar dirençli beklemiyordum. Erciyes'in önceki maçlardaki skorlarına baktığımız zaman dirençli bir takım olduğunu zaten görüyoruz. Bu direnci Beşiktaş karşında da devam ettirdiler. GÜNTEKİN ONAY (45.DK): Lider Beşiktaş, ilk 45 dakikada 2 kez gole yaklaştı. Zaman zaman kalesinde bazı tehlikelerde yaşadı. Beşiktaş, Olcay ile çok net bir pozisyondan yararlanamdı. METİN TEKİN (35.DK): Kayseri Erciyesspor'un yerleştiği, Beşiktaş'ın topa sahip olduğu bir maç izliyoruz. Tüm bunlara rağmen Beşiktaş'ın gol atabilirliği var. Partizan maçında Beşiktaş çok başarılıydı. Bu akşam tek sorun ise ileriye çok gelemiyor siyah-beyazlılar.


METİN TEKİN (15.DK): Çok dengede bir maç oluyor. Beşiktaş, Olcay ile gol pozisyonundan yararlanamadı. Bunun haricinde başka bir gol pozisyonu görmedik ilk 15 dakika. Partizan maçından sonra taraftarın Beşiktaş'tan beklentisi arttı. Bu iki maça ayrı bakmak lazım Erciyes mücadelesi farklı bir karakterde geçecektir. ALİ ECE (5.DK): Beşiktaş'ın en etkili tarafı ön bölüm. Siyah-beyazlılar Demba Ba ve Gökhan Töre ikilisi ile hücumda marifetlerini gösterecek.

Sayfa Yükleniyor...