"Çıkışı sürdürmek istiyoruz"

Giresunspor Teknik Direktörü Ahmet Ertem, Aydınspor 1923'ü mağlup ederek çıkışlarına devam etmek istediklerini söyledi.

NTV Spor

10.10.2013 - 14:56

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Ahmet Ertem, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Aydınspor 1923 maçını kazanarak ligde yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini söyledi.

Ertem, sahalarında Tokatspor'u 3-0 mağlup ederek, ligde ilk galibiyetlerini almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Ligin ilk 5 haftasında Gümüşhanespor maçı hariç tüm maçlarda iyi futbol ortaya koyduklarını ancak son vuruşlarda etkili olamadıkları için istedikleri sonucu alamadıklarını vurgulayan Ertem, "Yaşadığımız şanssızlığı Tokatspor maçında sonlandırdık. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. İyi oynuyor ama bunu sonuca yansıtamıyorduk. Biz mutluluğu yakalayacağımızı biliyorduk. Kötü oynasak sıkıntı olacaktı ama iyi oynuyor olmamız hep ümidimizi korumamızı sağlıyordu. Onun için düzelteceğimize inanıyorduk. Tokatspor maçıyla yüzümüz nihayet güldü" dedi.

Hafta sonu deplasmanda Aydınspor 1923 ile önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını vurgulayan Ertem, "Tokatspor maçı kendimize gelmemizi sağladı. Aydınspor 1923 maçı bizim için önemli viraj. Aydınspor 1923 maçını kazanarak ligde yakaladığımız çıkışı sürdürmek istiyoruz. Orada alacağımız 3 puan, bizi yukarılara daha da yaklaştıracak. Üst sıralarda var olmak için umutlanacağız, canlanacağız" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...