"Eyüpspor maçını telafi edeceğiz"

Körfez Futbol Kulübü Müdürü Erol Bektaş, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor deplasmanında kazanarak Eyüpspor yenilgisini telafi edeceklerine inandığını söyledi.

NTV Spor

11.10.2013 - 12:52

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Körfez Futbol Kulübü Müdürü Erol Bektaş, "İnşallah deplasmandaki Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor maçında galip gelip Eyüpspor karşısında aldığımız yenilgiyi de telafi ederiz" dedi.

Bektaş, sahalarında Eyüpspor karşısında aldıkları 2-1'lik yenilginin kendileri için "süpriz" olduğunu söyledi.

Karşılaşmada "talihsiz" bir gol yediklerini ifade eden Bektaş, gol bulmak için atak yaptıklarında kalelerinde 2. golü gördüklerini ifade etti.

Bektaş, hemen sonra farkı bire indiren golü bulduklarını dile getirerek, "Aldığımız yenilgiye kaza olarak bakıyoruz. Bu saatten sonra yapacak birşey yok. Yenilgi olmasaydı iyi bir seri yakalamış olacaktık ama olmadı. Pazar günü deplasmanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor hazırlıklarına başladık. Cumartesi günü sabah çıkacağız. Deplasmanda daha iyi oynuyoruz. İnşallah deplasmandaki Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor maçında galip gelip Eyüpspor karşısında aldığımız yenilgiyi de telafi ederiz" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...