"Lig farkını dezavantaj görmeyip tur atlayacağız"

Tokatspor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, kupada eşleştikleri Boluspor maçını kazanarak tur atlamak istediklerini söyledi.

NTV Spor

09.10.2013 - 12:18

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, "Kupada Boluspor karşılaşmasını kazanıp tur atlamak istiyoruz" dedi.

Şahan, Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda kendi sahalarında PTT 1. Lig takımlarından Boluspor ile karşılaşacaklarını anımsattı.

Boluspor'la yapacakları maç öncesi iki lig karşılaşmasına çıkacaklarını belirten Şahan, "Bu iki önemli lig maçının istediğimiz gibi sonuçlanmasını ve Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda oynayacağımız maça iyi hazırlanmış ve motive olarak çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

Rakiplerinin güçlü bir takım olduğunu bildiklerini vurgulayan Şahan, "Aramızdaki lig farkını dezavantaj olarak görüp teslim olmayacağız. Kupayı en az rakibimiz kadar arzuluyoruz, üst tura yükselmek için en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Kupada Boluspor karşılaşmasını kazanıp tur atlamak istiyoruz. Bir üst tura yükseldikten sonra da kaliteli bir takımla ya kendi evimizde ya da deplasmanda karşı karşıya gelmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...