Red Bull Neymar Jr's Five Dünya Finali Aralık'ta

Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain'de forma giyen dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar'ın düzenlediği "Red Bull Neymar Jr's Five Dünya Finali" aralık ayında düzenlenecek.

NTV Spor

02.04.2020 - 15:54

Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, tüm dünyadan Instagram'da futbol yeteneklerini paylaşanlar arasından seçilecek yedi ekip üyesi ile Aralık 2020'de düzenlenecek "Red Bull Neymar Jr's Five Dünya Finali"de oynama şansı yakalayacak. Türkiye'den seçilecek en yetenekli katılımcı da dünya finalini yerinde izleme şansına sahip olacak.

Bu sene 5. yılını kutlayacak "Red Bull Neymar Jr's Five", dünya finaline davet edilecek yetenekli sporseverleri arıyor. Neymar, organizasyon öncesinde bu ayrıcalığı yaşamak isteyen hayranlarına çağrı bulundu.

Brezilyalı yıldız, Aralık 2020'de gerçekleştirilecek dünya finalinde Instagram'daki yetenek videolarıyla seçilecek en yetenekli katılımcıları bulmak için arkadaşlarıyla çektiği bir davet videosu paylaştı. Videoda basketbol potasına ayağıyla basket atmaya çalışan Neymar, herkesi yeteneklerini göstermeye davet etti.

Türkiye'den seçilecek en yetenekli katılımcı da Dünya Finali'ni yerinde izleme şansına sahip olacak.

Sayfa Yükleniyor...