Ağır sıkletin ağır yumrukları NTV Spor'da!

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi boks heyecanında bu hafta karşılaşmalar ABD’nin New York eylaletine bağlı Rochester kentinde yapılacak. Diğer karşılaşmalarla birlikte bu iki dev mücadele Cumartesi gecesi saat 21:00'de NTV Spor’da ekrana gelecek…

NTV Spor 18.08.2016 - 19:15

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletine bağlı Rochester şehrinde gerçekleştirilecek Jarrel Miller vs Fred Kassi ağır sıklet mücadelesi ana maç olarak dikkat çekiyor. Aynı gece yarı orta sıklette Karim Mayfield ile Kazakların nakavt ustası yıldız adayı Bahtiyar Eyübov karşı karşıya gelecek.

AĞIR SIKLETTE AMERİKA – KAMERUN RANDEVUSU
17 galibiyeti bulunan ağır sıkletin yenilgisiz nakavt makinesi Amerikalı Jarrell Miller rakiplerini 15 kez nakavtla mağlup etme başarısı gösterdi. Miller bugüne dek yaptığı karşılaşmalarda bir kez de beraberlik yaşadı. Son 6 maçının tamamını nakavtla kazanan usta boksör WBO'da Kuzey Amerika Şampiyonluk kemerinin de sahibi durumunda bulunuyor. Miller şimdi bu kemeri korumak için Fred Kassi'nin karşısına çıkacak. Big Baby “Büyük Bebek” lakaplı Miller 28 yaşında ve 1.93 m boyunda.

KAMERUNLU AĞIR SIKLET KASSİ'Yİ TANIYALIM
Miller'in rakibi Kamerunlu boksör Fred Kassi de Jarrel Miller'e benzer bir lakapla Big Fred “Büyük Fred” olarak tanınıyor. 18 galibiyetinin 15'ini nakavtla kazanmayı başaran Fred Kassi, 25 Haziran'da Anthony Joshua ile Londra Dünya Şampiyonluk Maçına çıkan Dominic Brezeale gibi çok önemli bir rakibe karşı amansız bir mücadele vermiş puanla kaybetmişti. Kassi, Chris Arreola ile de berabere kalarak adını duyurmuştu. Kassi 1.83 m boyunda ve 36 yaşında.

YARI ORTA SIKLETTE FİNAL GİBİ MAÇ
Aynı gece yarı orta sıkletin rakip tanımaz boksörleri Amerikalı Karim Mayfield ile 10 maçta namağlup Kazak Türkü Bahtiyar Eyübov karşı karşıya gelecekler. Kazakistan'ın Aktjubinsk şehrinde dünyaya gelen Bahtiyar Eyübov 29 yaşında ve yaptığı 10 maçın 10'u da nakavtla kazanarak tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı.

KAZAK BOKSÖRE AMERİKALI SÜPER STAR
Kazak boksörün rakibi ise tanıdık bir isim Karim Mayfield. Amerikalı efsane boksör Floyd Mayweather'in boks hayatına veda etmek için masaya oturduğu bir isim. Karim Mayfiled ismi Floyd “49. maçımı ya Andre Berto yada Mayfield ile yapmak istiyorum” dediğinde gündeme bomba gibi düşmüştü. Floyd daha sonra Berto ile anlaşmıştı. Mayfield 19 galibiyet 3 yenilgi 1 beraberlikle devam ettiği kariyerinde belki de profesyonel boks hayatının en zor maçına çıkacak. 35 yaşındaki Karim Rasheed Mayfield yenilgisiz boksörlere karşı 5 kez galibiyet elde ederek adını duyurmuştu. Şimdi en zorlu nağmağlup bir rakip ile karşı karşıya.

MAÇLAR NTV SPOR'DA
Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi boks heyecanında bu hafta karşılaşmalar ABD'nin New York eylaletine bağlı Rochester kentinde yapılacak. Diğer karşılaşmalarla birlikte bu iki dev mücadele Cumartesi gecesi saat 21:00'de NTV Spor'da ekrana gelecek…

Sayfa Yükleniyor...