Beşiktaş Mogaz'da 4 imza birden!

Beşiktaş Mogaz, Ramazan Döne ve Tolga Özbahar ile 2'şer, İbrahim Demir ve Ercan Aşıkoğlu ile de birer yıllığına yeniden anlaştı.

NTV Spor 27.07.2015 - 20:06

Hentbol Erkekler Süper Ligi son şampiyonu Beşiktaş Mogaz'da, oyunculardan Ramazan Döne, Tolga Özbahar, İbrahim Demir ve Ercan Aşıkoğlu ile sözleşme yenilendi.
     
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre Ramazan Döne ve Tolga Özbahar ile 2'şer, İbrahim Demir ve Ercan Aşıkoğlu ile de birer yıllığına yeniden anlaşmaya varıldı.
     
İmza törenin ardından açıklamalarda bulunan oyunculardan Ramazan Döne, Beşiktaş Mogaz'da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, "Gelecek sezonla birlikte Beşiktaş Mogaz'da geçirdiğim 10. yılım olacak ve 2 sezon daha buradayım. Beşiktaş Mogaz forması altında hentbolu bırakmak istiyorum. İnşallah bu bana nasip olur. Bu sene hedefimiz daha büyük ve daha zor. İnşallah istediğimiz gibi bir sezon geçiririz" dedi.
     
Tolga Özbahar ise tüm takım arkadaşlarına sakatlıksız bir sezon dileyerek, "Beşiktaş Mogaz'da 6. senem oldu. İnşallah bundan sonra da devamı gelir. Bu sene amacımız, Türkiye'de 3 kupayı da kazanmak, EHF VELUX Şampiyonlar Ligi'nde gidebildiğimiz yere kadar gitmek" şeklinde konuştu.
     
Beşiktaş Mogaz forması giymekten gurur duyduğunu anlatan İbrahim Demir de siyah-beyazlı takımla sözleşme yenilemekten dolayı mutlu olduğunu kaydederek, "İnşallah gelecek sezon takım arkadaşlarımız ve taraftarımızın da desteğiyle elimizden gelenin en iyisini yaparak müzemize yeni kupalar kazandıracağız" diye konuştu.
     
Yeni sezonda öncelikli hedeflerinin EHF VELUX Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak olduğunu dile getiren Ercan Aşıkoğlu ise "En büyük dileğim hentbol kariyerimi Beşiktaş Mogaz'da bitirmek" ifadesini kullandı.
     
Bu arada geride kalan sezonda Beşiktaş Mogaz forması giyen ve sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedilen Hırvat oyuncu Vedran Zrnic'e emekleri için teşekkür edildi.
     
BEŞİKTAŞ MOGAZ TOPBAŞI YAPTI
Beşiktaş Mogaz, 2015-2016 sezonu hazırlıklarına bugün gerçekleştirdiği antrenman ve testlerle başladı.
     
Süleyman Seba Spor Salonu'nda antrenör Müfit Arın yönetiminde gerçekleştirilen sezonun ilk antrenmanında hentbolcuların, ısınma hareketlerinin ardından sıçrama ve 20 metre sprint çalışması yaptığı, ayrıca testlerden geçtiği belirtildi.
     
Siyah-beyazlı oyuncuların testlerin ardından iki gruba ayrılarak futsal çalışmaya devam ettiği, pas ve şut çalışmasıyla günü tamamladığı ifade edildi.

Sayfa Yükleniyor...