Bitter Polo Cup başlıyor

Bitter dergisi tarafından 3 ülkede, 8 takım ile düzenlenen Bitter Polo Cup 2021 maçları başlıyor.

NTV Spor 19.02.2021 - 11:56

2019 yılından beri yapılan ve bu yıl 3 ülkede 8 polo takımının yer aldığı Bitter Polo Kupası, 2021 yılı Mayıs ayında Budapeşte organizasyonu ile başlıyor.

30 Mayıs 2021 Macaristan'ın Budapeşte, 13 Haziran 2021'da Çekya’nın Prag, ve 12 Eylül'de Almanya'nın Hamburg şehirlerinde yapılacak olan Bitter Polo Kupası, polo camiasını bir araya getiriyor. Üç ayrı turnuvanın kazananlarının Türkiye’de Bitter Polo Şampiyonası adı altında buluşacağı organizasyonda, kazanan Bitter Kupası şampiyonu olacak.

Bitter dergisinin sahibi ve CEO'su Fatih Yüksel, "Bitter Polo Cup, polo sporu tarihindeki ilk ve tek uluslararası organizasyon olmakla birliktte üç aylık süreçte yapılacak tüm organizasyonlarda polo camiasının seçkin insanlarını ağırlayacağız. Davetliler polo geleneğine uygun, eğlenceye, heyecanına ve ihtişamına şahit olacaklar." dedi.

BITTER POLO CUP HAKKINDA
İlk olarak 2019'da gerçekleştirilen Bitter Polo Cup, Bitter dergisinin 3 ülkede, 8 takımın ve binlerce davetlilerin katıldığı uluslararası yapılan bir polo organizasyonudur. Seçkin polo takımlarının yarıştığı ve davetlilerinin Türk misafirperverliği ile ağırlandığı bu uluslararası organizasyonda 2022 yılında 10 ülkede yapılması planlanıyor.

Sayfa Yükleniyor...