Floyd Mayweather'den Khabib Nurmagomedov'a yanıt: Çek defterlerinizi çıkarın!

Karma dövüş sporları (UFC) hafif sıklet unvan maçında Conor McGregor'ı 4. rauntta yenerek şampiyonluk kemerini koruyan Khabib Nurmagomedov'un, emekli boksör Floyd Mayweather'a meydan okuması yanıt buldu: "Çek defterlerinizi çıkarın!"

NTV Spor

16.10.2018 - 10:25

İrlandalı Connor McGregor’u kafes dövüşü olarak da bilinen UFC maçında yenerek şampiyonluk unvanını koruyan Khabib Nurmagomedov'un Floyd Mayweather'a yönelik sözleri yankı buldu. 

41 yaşındaki Amerikalı Floyd Mayweather, Nurmagomedov'un "Haydi Floyd, şimdi biz dövüşmeliyiz. 50-0’a karşı 27-0. Hiç kaybetmeyen iki adam, neden olmasın? Çünkü ormanda sadece bir kral vardır.” şeklindeki meydan okumasına kendine özgü yanıt verdi. 

Connor McGregor galibiyetinin ardından 50-0’lık yenilmezlik unvanına sahip olarak kariyerine nokta koyan Mayweather, instagram hesabından dövüşeceğini duyurdu ve "Çek defterlerinizi çıkarın. Las Vegas’ı tekrar harika yapalım.” ifadelerini kullandı.

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak kabul edilen Mayweather, Ağustos 2017’de McGregor’u yendikten sonra herhangi bir maça çıkmadı ancak Manny Pacquiao ile bu yıl karşılaşmak üzere emeklilikten geri dönebileceğini açıklamıştı.

Sayfa Yükleniyor...