"Drake laneti" sona erdi mi?

Toronto Raptors, ilk NBA şampiyonluğuna ulaşırken; akıllara gelen isimlerden biri de rapçi Drake oldu. Birlikte fotoğraf çektirdiği kişi veya takımların yenilmesinin ardından üzerine "Drake laneti" yapışan şarkıcının artık bu kötü ünden kurtulduğu yorumları yapıldı.

NTV Spor 14.06.2019 - 10:01

NBA finalinde Golden State Warriors'ı 6. maçta yenerek tarihinin ilk şampiyonluğuna ulaşan Toronto Raptors'ta en çok sevinen
isimlerden biri de Kanadalı şarkıcı Drake'di. Ünlü Rapçi, deplasmanda oynanan maçı Toronto'nun Jurassic Park'ta kurulan taraftar alanında izledi. Maçın bitişinin ardından Raptors şampiyonluğuna ulaşırken; Drake kendini havalara attı. Bazı taraftarlar ise geçmişte birlikte fotoğraf çektirdiği isim ve takımların yenilgisinin ardından "Drake Laneti" üzerine yapışan Rapçi'nin bu kötü ünden kurtulduğu yorumunu yaptı.

Son olarak Drake ağır siklet boks şampiyonu Anthony Joshua ile, Andy Ruiz Jr ile maç yapmadan bir kaç gün önce fotoğraf çekilmiş, Joshuna son 10 yılın en büyük hayal kırıklıklarından birini yaşarak rakibine yenilmişti. Drake lanetinden boksör Conor McGregor'la birlikte Arsenal, Manrchester City, Manchester United ve Borussia Dortmund gibi oyuncular da nasibini almıştı.

Sayfa Yükleniyor...