Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi tesisleri yenilendi

Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi'nin tesisi yenilendi. Açılış organizasyonuna Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım katıldı.

NTV Spor

13.05.2017 - 13:51 | Son Güncelleme: 13.05.2017 - 14:43

Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi'nin tesisi yenilendi

Açılış için Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Doğuş Grubu'nun yöneticileri, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler (Mahmut Uslu, Önder Fırat ve Ozan Balaban) tesislere gitti. Kurdele kesiminin ardından yöneticiler etkinlik alanına geçti.

Törende konuşan Aziz Yıldırım, gelecekte olimpiyat oyunlarında madalya kazanmak için Doğuş Grubu ile birlikteliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ferit Şahenk ise Fenerbahçe'nin yelken sporunda öncü bir rol üstlendiğini vurgulayarak, "Kulübümüz 100 yılı aşan bir geleneğe sahip yelken sporunda, son yıllarda hem yetiştirdiği sporcular hem de elde ettiği başarılarla bu alandaki hedeflerinin ne kadar büyük olduğunu kanıtladı. Biz de bu sağlam temellerin üzerine yelken şubesinin uluslararası başarıları artırması için elimizden geleni yapacağız. Yetişmiş olimpik sporcuların yanına yenilerini eklemek ve bu sporcuların 2020 Tokyo Yaz Olimpiyatları’ndan itibaren madalya kürsüsüne çıkmasını sağlamak en büyük amacımız." ifadelerini kullandı.

Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'ndeki şube binası ve Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki yeniliklerle ilgili Aziz Yıldırım ve Ferit Şahenk, bilgi alışverişinde bulundu. Yıldırım, katkılarından dolayı Şahenk'e teşekkür etti.

Sayfa Yükleniyor...