Gloria Hotels & Resorts, golf tutkunlarını Antalya'da buluşturdu

Gloria Hotels & Resorts, 2 yıl aradan sonra düzenlediği dört farklı turnuva ile “Gloria Özaltın Championship” kapsamında golf tutkunlarını Antalya'da buluşturdu.

NTV Spor 13.04.2022 - 13:55

9 Nisan'dan başlayan Gloria Özaltın Championship, Belek Turizm Bölgesi'nde, Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan, Türkiye’nin tek 45 Delikli Golf Tesisi Gloria Golf  Club sahalarında gerçekleşiyor.

16 Nisan'a kadar sürecek şampiyona, “Öznur Özdemir Özaltın MemorialTrophy” bireysel turnuva, “Gloria Pairs Championship”, “Sebahat Özaltın” kadınlar turnuvası ve “Nuri Özaltın Trophy” erkekler bireysel turnuvaları ile golf sporuna gönül verenlere ev sahipliği yapacak.

Gloria Özaltın Championship, 10 Nisan tarihinde Öznur Özdemir Özaltın anısına gerçekleşecek turnuva ile başladı. Şampiyonaya İsviçre, Almanya, İngiltere, Avusturya, Belçika ve Türkiye olmak üzere 6 ülkeden yaklaşık 100 sporcunun katıldı. Etkinlikte, workshoplardan golf sohbetlerine kadar birçok aktivite golf tutkunları ile buluştu. Aynı zamanda mart ayında Gloria Golf Club’da hizmete giren Türkiye’nin ilk ve tek Track Man Range uygulaması ise turnuva boyunca “Longest Drive“ ve “NearestThe Pin” ile müsabakalara renk katacak.

TURNUVA PROGRAMI

10.04.2022

”Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament/ New Course
Açılış Seremonisi  (Kokteyl ve Akşam Yemeği)

11.04.2022

“Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament/ Old Course

12.04.2022

“Gloria Pairs Championship” / New Course

13.04.2022

”Gloria Pairs Championship” / Old Course
Ara Ödül Töreni ve Barbekü Partisi

14.04.2022

”Sebahat Özaltın Ladies Tournament” & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament / New Course

15.04.2022

“Sebahat Özaltın Ladies Tournament” & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament / Old Course
Gala Yemeği ve Ödül Seremonisi  

Sayfa Yükleniyor...