O'nun pahalı dünyası!

Dünya süper yarı orta sıklet boks şampiyonu Floyd Mayweather, zenginliğini gözler önüne serdi. Profesyonel kariyerinde yenilgi yüzü görmeyen Mayweather, yaklaşık 6.5 milyon Euro'luk arabaları ve özel jetiyle poz verdi, "Dünyama hoşgeldiniz" mesajı yayınladı.

NTV Spor 06.01.2015 - 11:28

Geçen yıl Forbes'un raporuna göre yaklaşık 85 milyon Euro'yla en çok kazanan sporcu olan Floyd Mayweather, sahip olduğu araçların önünde poz verdi ve "Dünyama hoşgeldiniz. Kim gelmek ve oynamak ister" yazdı. 

Mayweather'in dünyam dediği araçları arasında soldan sağa Ferrari 599 GTB Fiorano, Porsche 911 Turbo S, Lamborghini Aventador, Ferrari 458 Spider, Ferrari 458 Spider, Bugatti Grand Sport, Bugatti Veyron, Bugatti Veyrol ve arka sırada ise özel jet yer aldı.

Koleksiyondaki araçların lüks ve yüksek hız yapması dikkat çekti. Koleksiyondaki araçlar içindeki en pahalı araç Bugatti Veyron oldu. Saatte 267 mil hız yapan Bugatti'lerin yaklaşık fiyatı 2 milyon Euro.

37 yaşındaki boksör'ün en ucuz aracı ise Porsche 911. Buna rağmen, milyarlarca kişinin rüyasını süsleyen bu araca sahip olmak isteyenlerin cebinden çıkması gereken rakam ise en az 200 bin Euro. Mayweather, özel jetinin fiyatını ise açıklamadı.

Sayfa Yükleniyor...