Spor İletişimi ve Spor Hukuku Eğitimi başlıyor

Kadir Has Üniversitesi bünyesinde düzenlenen Spor İletişimi ve Spor Hukuku Sertifika Programları yeni döneme başlıyor.

NTV Spor 26.10.2018 - 14:47

Programlar 4 Kasım Pazar günü Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü'nde yapılacak burs sınavlarının ardından, 1 Aralık günü yapılacak ilk dersler ile başlayacak.

15 hafta (120 saat) boyunca devam edecek olan eğitimin ardından yapılacak final sınavında başarılı olan katılımcılara çeşitli kuruluşlarda iş ve staj imkanları sunulacak. Burs sınavları sonucunda ilk 20 arasına giren öğrencilere de burs imkânları tanınacak. Burs sınavı için 2 Kasım Cuma günü saat 12’ye kadar kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Bu yıl onikinci kez düzenlenecek Spor İletişimi Sertifika Programı'nın kontenjanı 60 kişiyle sınırlı , katılmak isteyenlerin burs sınavına mutlaka girmeleri gerekmektedir. Ayrıca lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine, öğrenci indirimi uygulanmaktadır. Yedincisi düzenlenecek olan Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı'nda da kontenjan 60 kişiyle sınırlı. Spor Hukuku ve Yönetimi ve Spor İletişimi olarak iki ayrı programı bünyesinde barındıran Spor Çalışmaları Merkezi, bu programlar kapsamında FIFA ve UEFA gibi seçkin uluslararası kuruluşlardan konuşmacıları üniversitemize davet etmektedir.

Program süresince Levent Bıçakcı, Şenes Erzik, Attila Gökçe, Tanıl Bora, Fuat Akdağ, Caner Eler, Bağış Erten, Banu Yelkovan, Kaan Kural, Emek Ege gibi spor dünyasının birçok önemli ismi derslerde yer alacak.

Sayfa Yükleniyor...