THY, spor federasyonlarıyla iyi niyet sözleşmesi imzaladı

Türk Hava Yolları, 10 spor federasyonuyla iyi niyet sözleşmesi imzaladı.

NTV Spor 27.09.2022 - 13:03
THY, spor federasyonlarıyla iyi niyet sözleşmesi imzaladı
Sosyal Medya

yöneticileri ve THY'nin sponsoru olduğu spor federasyonlarının yetkililerinin katılımıyla Çırağan Sarayı'nda bir tanıtım toplantısı düzenledi.

Toplantıya THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Hasan Engin Tuncer, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkan Vekili Fikret Hayali, Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın ve Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç katıldı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat'ın rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı törende, THY ve federasyon temsilcileri arasında Türk sporunun gelişimine katkı sağlayacak fikirler ve projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Törende konuşan THY Genel Müdürü Ekşi, "Ülkemizin spor alanındaki başarılarının daha da yükseklere çıkması için çalışan federasyonlarımızla, ülkemizin en değerli ve bayrak taşıyıcı havayolu markası olan bizim mecralarımız farklı olabilir ancak hedeflerimiz aynı. Milletimize hizmet etmek, onları gururlandırmak ve birleştiriciliği temel alarak insanlığın iyiliğine katkı sağlamak. Ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu markası olarak her zaman sizin yanınızda olacağız, sizinle birlikte uçacağız, hep birlikte sevineceğiz." ifadelerini kullandı.

Ekşi'nin ardından söz alan federasyon başkanları ve yetkilileri, THY'nin spora verdiği desteğe dikkat çekerek, teşekkür etti.

İmza töreni, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Sayfa Yükleniyor...