Under Armour, Iso-Chill teknolojisini tanıttı

Under Armour’ın yeni Iso-Chill teknolojili ürünleri ile sıcak hava sporcular için sorun olmaktan çıkıyor. Giyildiği andan itibaren hissedilen serinlik sayesinde sıcak havalarda yapılan antrenmanların performansı artıyor.

NTV Spor 10.05.2021 - 07:25

Iso chill teknolojili Under Armour ürünleri yaz aylarında sporcuların vazgeçilmezi olmaya aday. Iso chill teknolojisi, pürüzsüzleştirilmiş elyaflar sayesinde, ısıyı ciltten uzaklaştırılarak bedeni serin tutuyor ve maksimum kapasitede hareket etme imkânı sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış bu elyaflar sayesinde en üst seviyede serinlik hissi yakalanıyor. Sıcaklık düzeyinin yüksek olduğu durumlarda bile üst düzey performans ve verim elde ediliyor.

Buz torbası etkisi yaratan kurdele şekilli naylon fiberler, ısıyı dağıtırken, güneş kremlerinde kullanılan titanyum dioksit ısının vücuttan uzaklaşmasını sağlıyor. Sıcaklığın arttığı yaz günlerinde performansından ödün vermeyen odaklı sporcuların antrenmanlarında maksimum konfor sunuyor.

Farklı antrenman ve spor dalları için üretilmiş 30 farklı üründen oluşan koleksiyonda, koşu ürünleri için ek olarak reflektör noktaları eklenmiş. Kumaşın vücudu sıkmadan saran dar kesimi ve 4 yönlü esneyebilen yapısı zorlu antrenmanlarda sporcuya mükemmel hareket imkânı sunuyor.

Giyer giymez hissedilen buz serinliği, koşu, antrenman ve golf ürünlerinde, şapkadan braya, tshirtten tayta varan geniş bir ürün ailesi ile underarmour.com.trde sporcuların beğenisine sunuluyor.

Under Armour Hakkında

1996 yılında kurulan Under Armour, dünyanın öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans arttıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yurt dışı pazarlardaki büyümesini hızla sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Toplam 21 adet mağazası ile hizmet veren Under Armour, online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşmaktadır.

Sayfa Yükleniyor...