Ronaldo mu, Messi mi? Usain Bolt'un GOAT seçimi

Futbol tarihinin en iyisi hangisi Cristiano Ronaldo mu yoksa Lionel Messi mi? Bu tartışmaya katılan son isim atletizm pistlerinin en hızlı adamı Usain Bolt da dahil oldu.

NTV Spor 09.04.2021 - 00:26

On yıldan uzun bir süredir taraftarlar, oyuncular ve yorumcular Lionel Messi'nin mi yoksa Cristiano Ronaldo'nun mı tüm zamanların en iyisi olduğunu tartıştılar. Bu çözülmesi zor soruya dünyanın en hızlı adamı Usain Bolt da katıldı.

Bolt, Arjantinli yıldızı desteklemesine rağmen "Greatest Of All Time" (Tüm zamanların en büyüğü) yani "GOAT" tartışmasında Ronaldo'yu seçti.

Gazetta dello Sport'a konuşan 34 yaşındaki Bolt şunları söyledi: "Arjantin'i desteklediğim için seçim yapmak benim için zor ancak Cristiano Ronaldo'nun büyük bir hayranıyım. Ronaldo'ya Manchester United için oynadığından beri hayranım ve Kırmızı Şeytanlar'ı destekliyorum. Bence Messi'den daha fazlası var çünkü birçok ligde kendini kanıtladı. Bu yüzden Ronaldo'yu seçiyorum." dedi.

100m ve 200m dünya rekoru sahibi sprinter, atletizm kariyeri sonrası Avustralya ekibi Central Coast Mariners ile kısa vadeli bir anlaşma yapmış ve maçlara çıkmıştı.

Sayfa Yükleniyor...