Messi, Neymar ve Paul Pogba, Call of Duty Mobile'da

Yeşil sahanın yıldızları Lionel Messi, Neymar ve Paul Pogba, Call of Duty®: Mobile’ın 10. Sezonu “Dünya Şampiyonları” ile aksiyona dahil oluyor.

NTV Spor 08.11.2022 - 10:18
Messi, Neymar ve Paul Pogba, Call of Duty Mobile'da
Sosyal Medya

Futbol heyecanı, 10. Sezonda Call of Duty®: Mobile'a geliyor.

, Lionel Messi ve oyunun yeni sezonu “Dünya Şampiyonları” ile 9 Kasım’da aksiyona dahil oluyor. Yeni sezonla birlikte futbol temalı operatörler, silahlar ve birçok özel içeriğin yanı sıra Battle Royale güncellemeleri ve ilk Mitik Operatör de oyuna geliyor.

Yeni sezonla birlikte 50 kademelik yeni savaş bileti, Paul Pogba ve İz Sürücü - Takip Edilen operatör görünümleri, Yeni XPR-50 ve LAPA SMG silahları, keskin nişancı tüfeği, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar ve birçok yeni özel içerik de oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Android ve iOS üzerinden 9 Kasım’dan itibaren indirilebilir olacak yeni sezon “Dünya Şampiyonları” ile birlikte sahaya çıkacak olan yeni güncellemeler ve içerikler ise şu şekilde;

Yeni Battle Royale İlgi Noktaları 

10. Sezon, Battle Royale haritasına üç yeni ilgi alanı güncellemelerini getiriyor. Oyuncular haritada yeni Atlas Gemi Kazası alanını keşfedebilir, Atlas Rafineri Tesisinde savaşabilir veya yeni stadyumdaki futbol sahasında becerilerini test edebilirler.

Yeni Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty®: Black Ops Cold War'da oyuna giren “Yol Ayrımında Savaş” haritası, bu sezonla birlikte oyuna ekleniyor. Karla kaplı harita, NATO özel kuvvetleri tarafından pusuya düşürülen bir füze konvoyunun yerini içeriyor.

İlk Efsanevi Operatör

Call of Duty: Mobile'ın ilk Spectre Efsanevi Operatörü de bu sezon oyuna ekleniyor. Oyuncular bu operatörü, zırhlarının rengini ve desenlerini 3 farklı eklenti seçeneğiyle özelleştirebilecekler.

Oyunun yeni sezonu boyunca özel sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak

Sayfa Yükleniyor...