2.5 aydır hastanede yatan Alberto Zaccheroni'den iyi haber

Yaklaşık 2.5 aydır hastanede yatan İtalyan teknik direktör Alberto Zaccheroni'nin sağlık durumunun düzeldiği ve taburcu edildiği öğrenildi.

NTV Spor 21.04.2023 - 21:31
2.5 aydır hastanede yatan Alberto Zaccheroni'den iyi haber

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatan dünyaca ünlü İtalyan teknik direktör 'nin sağlık durumuyla ilgili olumlu bir gelişmenin yaşandığı belirtildi. Zaccheroni'nin iyileştiği ve hastaneden ayrıldığı öğrenildi.

ALBERTO ZACCHERONI TABURCU OLDU

Corriere dello Sport'ta yer alan habere göre; evinde yere düşerek başını çarpan ve kafa travması geçiren Zaccheroni, 10 Şubat'tan bu yana hastanedeydi. Bir süren yoğun bakım ünitesinde yatan 70 yaşındaki teknik adam, ardından 1 ay kadar rehabilitasyon tedavisi gördü. İtalyan teknik direktör köpeğini kucağında tutarken düştüğünü açıklamıştı.

İTALYA LİGİ HABERLERİ 

Taburcu olan Zaccheroni iyi olduğunu belirterek, yaklaşık 2,5 aydır tedavi gördüğü 'nın Emilia-Romagna bölgesindeki Cesenatico kasabasında bulunan Marconi Hastanesi'nin doktorlarına teşekkür etti.

Lazio, Inter ve Juventus gibi İtalyan devlerini çalıştıran Alberto Zaccheroni 1998-99 sezonunda ile Serie A şampiyonluğunu yaşamıştı. Son olarak Birleşik Arap Emirlikleri Milli Takımı'nın teknik direktörlüğünü yapan Zaccheroni 2019 yılında emekli olmuştu.

📈İTALYALİGİ PUAN DURUMU📈

Sayfa Yükleniyor...