Comolli Vedat Muriç tekliflerini değerlendiriyor

Fenerbahçe'de kısa sürede gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Vedat Muriç, Avrupa kulüplerinin takibine girdi.

NTV Spor 24.09.2019 - 08:40

Fenerbahçe'nin sezon başında Çaykur Rizespor'dan transfer ettiği Vedat Muriç hakkında transfer iddiaları bitmek bilmiyor.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Kosovalı golcü için son olarak Juventus'un derbiye gözlemci göndereceği ifade edilirken, birçok menajer oyuncunun durumunu sormak için Sportif Direktör Damien Comolli'nin telefonunu meşgul ediyor. Ancak Comolli, Vedat Muriç için henüz kimseye fiyat dahi vermiş değil.

Comolli'nin son olarak bir İtalyan menajere verdiği yanıt ise çok konuşulacak cinsten... Comolli'den fiyat alamayan menajer, kendisine Ocak ayında teklif getireceğini iletti. İtalyan menajer, Fenerbahçeli yöneticiye, "Kulüp ismi söylemem ama ocak ayında Vedat için 20 milyon Euro teklif getirebilirim. Buna bakışın nasıl olur?" diye sordu. Comolli aynı zamanda dostu olan menajerin bu sözlerine "20 milyon Euro'ya sağ ayağını veririz" şeklinde yanıt verdi.

VEDAT MURIÇ'TEN FALCAO VE DERBİ YORUMU

Sayfa Yükleniyor...