"4. yıldızı takmaya geldim" (Video)

Galatasaray'ın yeni transferi Olcan Adın, formayı giydi; iddialı açıklamalar yaptı. GSTV'ye konuşan Olcan, "4. yıldızı takmaya geldim" dedi

NTV Spor 04.07.2014 - 15:19

Galatasaray, uzun süredir kadrosuna katmak için uğraştığı Olcan Adın'ı sonunda renklerine bağladı. Sarı-kırmızılı ekibin Trabzonspor'dan transfer ettiği Olcan, formayı da sırtına geçirdi. Olcan formayı giymeden önce ise Twitter'da "Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim" mesajını yayınladı.

TRANSFERİN MALİYETİ NE?

"DUYGULARIM TARİF EDİLEMEZ"
Balıkesir'de bulunan ailesini ziyaret etmeden önce GSTV'ye konuşan milli futbolcu, oldukça iddialı açıklamalar yaptı.

Galatasaray'a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirten 29 yaşındaki Olcan "Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim de hayallerim vardı. Şu anda inanılmaz mutluyum. Duygularım tarif edilemez. Bu sezon şampiyon olup 4. yıldızı takacağız. Artık çalışma zamanı. İyi çalışıp lige hazırlanacağız. Her gittiğim kulübe, kendime güvenerek gittim. Kendime ve oynayacağıma inanıyorum. Takımda çok kaliteli isimler var. Formayı kapmak için uğraşacağım" dedi.

"TARAFTARLAR MÜTHİŞ"
Çocukluk arkadaşları Burak Yılmaz ve Selçuk İnan ile birlikte oynayacağı için heyecanlandığını ifade eden Olcan Adın "Burak ve Selçuk ile yıllardır bağımız kopmadı. Onlarla birlikte oynayacağım için mutluyum" diye konuştu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli ve sarı-kırmızılı taraftarlara övgüler yağdıran Olcan "Cesare Prandelli için söylenecek bir şey yok. Kendine kanıtlamış bir teknik adam. Bu sene büyük başarılara imza atacağız. Galatasaray büyük taraftar kitlesine sahip bir camia. Onlar sayesinde bu sene 4. yıldızı takacağız" ifadesini kullandı.

Olcan son olarak "Aslanların sessiz kaldığı yerde kurtlar kuşlar volta atar. Bilmezler ki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar" diyerek röportajı bitirdi.

TWITTER'DAN MESAJLAR
Bu arada Olcan Adın, Twitter'daki kişisel hesabından da mesajlar verdi. Olcan ilk olarak hesabında "Galatasaray... Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim" diye yazdı. Çiçeği burnunda sarı kırmızılı oyuncu daha sonra da Galatasaray formalı bir çiziminin de yer aldığı ve üzerinde "Metin Oktay ruhuna Adın'ı adamaya geldi..." yazan bir resim paylaştı.

Sayfa Yükleniyor...