"60 imzayı toplayamadım"

Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, Türkiye Futbol Federasyonu'nun 25 Haziran'da yapılacak seçimli olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığı için gereken 60 imzayı toplayamadığını açıkladı.

NTV Spor

24.06.2015 - 00:27
Habertürk TV'de katıldığı bir televizyon programında TFF'nin seçimli olağan genel kuruluyla ilgili açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, aday olması için gereken imzaları toplayamadığını belirterek, "Aday değilsiniz o zaman" denilmesi üzerine "Şartlar onu gösteriyor" ifadesini kullandı.
     
Üyelerden imza toplamanın kendisine ters geldiğini vurgulayan Yarsuvat, "İmzaları niye toplayamadım, ben kalkıp telefon edip 'Bana imza ver' demem. Bunlar vaatlerle yapılıyor. Çirkin bir şey, bana uygun değil. Kulüp yöneticileri buna alışmışlar" diye konuştu.
     
"GALATASARAY BENİ DESTEKLEMİYOR"

Duygun Yarsuvat, arkadaşlarının 20 ila 30 arasında bir imza topladığını belirterek, "Galatasaray Kulübü bu 30'un içindeydi. Görünen o ki seçime giremeyeceğim. Galatasaray ben girmediğime göre beni desteklemiyor. Ancak demek ki beni desteklemeyecekti. Nedenini bilmiyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...