"8 senede 13. kupayı kazandım; demek ki..."

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Başakşehir maçı sonrası taraftarın şampiyonluğu hak ettiğini söylerken, "Burada 8 yılda 13. kupa. Demek ki bir şeyleri doğru yapıyoruz" dedi.

NTV Spor

20.05.2019 - 00:11

GS TV'ye şampiyonluğu anlatan Selçuk İnan, "inanılmaz bir duygu. Heyecanlanıyorsunuz, gururlanıyorsunuz. Buraya gelen taraftarlara teşekkür ediyoruz ama onlar her şeyin en güzelini hak ediyorlar. Bu şampiyonluğu en az bizim kadar belki daha fazla hak ettiler. Onlara takım adına teşekkür ediyorum." dedi.

"İyi bir takımımız var." diyen Selçuk, "Önemli bir hocamız var. Herkes birlik beraberlik içerisinde. İki kupayı kazanmak gerçekten kolay bir iş değil. Galatasaray kazanınca belki normalmiş gibi gelebilir ama bu iş kolay değil. Çok emek, çok çalışmak ve çok zaman harcamak gerekiyor. Bunu herkes fazlasıyla yerine getirdi. Emeğin karşılığını almak çok güzel bir şey. Çok mutluyuz, gururluyuz." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'daki kariyeriyle ilgili de konuşan tecrübeli oyuncu, "Burada 13 kupa kazandım. Önemli bir şey. Belki söylerken basit bir şey ama, 8 senede 13 kupa kazandık. Demek ki bir şeyleri doğru yapıyoruz." açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...