Acun Ilıcalı hangi kulübü satın alıyor?

Haber Global'de katıldığı programda soruları yanıtlayan yayıncı Acun Ilıcalı, almak üzere olduğu kulübü de açıkladı.

NTV Spor 14.09.2021 - 22:16

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Borussia Dortmund ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçını açık kanaldan yayınlama çağrısına yanıt veren Acun Ilıcalı şöyle konuştu,

"Sergen Yalçın, çok sevdiğim, çok başarılı bir dostum. Şimdi insanların istekleri olabilir. Bu konuda saygısızlık yapmayayım. Sergen Yalçın kötülük bilmeyen kötülük düşünmeyen ve bana göre de işinde geldiği yere biraz da geç gelmiş olan bir dostum. Sergen'in bugünkü isteği kendi gönlünden gelen bir istek. Destek var destek var yani. Ben de kafamdan geçirsem şu oyuncu oyuna girsin desem Sergen hayata geçirebilir mi? Şampiyonlar Ligi sayesinde Beşiktaş transfer yaptı. Bu para nereden geldi? Yayın haklarından. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne verdiğimiz paralar zaten kulüplere gidiyor. Benim Fenerbahçe ve Galatasaray camiası ile de aram iyi. Şimdi Beşiktaş için bunu yapsak diğer kulüplerin taraftarı demez mi bizim maçlar nerede diye? Hadi bir maçı yayınladık! İkinci maç ne olacak? Öbür maç da ne olacak? Hocam, Beşiktaşlı taraftarın mutlu olmasını istiyor. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa. Nasıl yardım edeyim?"

SERGEN YALÇIN'DAN ACUN ILICALI'YA ÇAĞRI

"SERGEN YALÇIN'LA 2 DOSTUZ"

"Fenerbahçe'ye destek veriyorum, Fenerbahçe'ye destek veriyor diyorlar. Ne yapayım, kendi takımım Fenerbahçe'ye destek vermeyeyim mi? Mesut olayından dolayı. Fatih Hoca'yla bu konuyu konuştuk, "Başka Acun'lar çıkar, onlar bize destek olurlar, örnek olursun" dedi. Herkesi sevin, takımınız şampiyon olmadığı zaman başka insanlar seviniyor. Ben tabii ki Fenerbahçe şampiyon olsun isterim ama Beşiktaş olunca da Sergen oldu diye seviniyorum. Futbol eğlence abi. Ben hocayla ayda 1 kere top oynuyorum ya, 2 dostuz."

ACUN ILICALI'NIN GÖRÜŞTÜĞÜ TAKIM HULL CITY

Hollanda'da Eredivise'de yer alan Fortuna Sittard'daki hisselerini satan Acun Ilıcalı, rotasını İngiltere'ye çevirdiğini dile getirdi.

İngiltere İkinci Ligi Championship'te mücadele eden Hull City ismini telaffuz eden Ilıcalı, "Hull City'yi almayı düşünüyorum, güzel görüşmeler de yaptık, iki taraf birbirini iyi anladı. Karşı taraf bize güveniyor. Allah izin verirse hayalim gerçekleşecek. İngiltere'de ülkemizin bayrağını Hull City'nin başarısıyla dalgalandırmak istiyorum. Hull City'nin inşallah ileride hocasından, belli futbolcularına kadar Türklerden oluşmasını istiyorum. Hedefim dünyada ses getiren bir takım oluşturmak" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...