Adebayor reddetti!

Emmanuel Adebayor Togo Milli Takımı’ndan gelen daveti fiziken fit durumda olmadığı gerekçesiyle reddetti. Sosyal medya hesabından konuya açıklık getiren deneyimli oyuncu milli takıma başarı dileklerini iletmeyi de ihmal etmedi.

NTV Spor

09.03.2016 - 00:41

Emmanuel Adebayor Togo'nun Afrika Uluslar Kupası Elemeleri A Grubu'nda oynayacağı maçlar için aday kadroya davet edildi. Ancak deneyimli golcü bu teklifi reddetti. Ocak ayında Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace'a transfer olan Adebayor milli takım davetini neden reddettiğini sosyal medya hesabından yazdığı mesajla hayranlarına duyurdu.

"Hanımlar beyler, Tunus için yapılacak maçlara beni de davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim." diyerek mesajına başlayan Adebayor, milli takımda oynamanın kendisi için bir onur olduğunu vurguladı. Crystal Palace'a yeni transfer olduğuna dikkat çeken deneyimli golcü, "Burada fiziksel ve mental olarak yüzde yüze ulaşabilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum." diyerek antrenman programını bölmek istemediğinin altını çizdi.

Adebayor ayrıca kritik maçlar öncesinde takımına başarılar dileyerek, "Sizi en büyük taraftarınız olarak izleyeceğim" mesajını verdi.

 

Sayfa Yükleniyor...