Adnan Polat: Başkan adayı değilim

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, kulübün 19-26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan seçimli genel kurulunda başkan adayı olmayacağını açıkladı.

NTV Spor 17.04.2018 - 14:48 | Son Güncelleme: 17.04.2018 - 15:22

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, 19-26 Mayıs'taki seçimde başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Galatasaray'da başkanlık makamının erozyona uğratıldığını kaydeden Polat, "Eskiden Süleyman Ağabey (Seba) bir şey söylediği vakit üstüne bir şey söylenmezdi. Galatasaray Başkanı Ali Uras bir şey söylediğinde onun üstüne bir şey söylenmedi. Şimdi başkanlık makamı erozyona uğratıldı." dedi.

"Bu dönemde Galatasaray başkanının 24 saatini kulübe vermesi lazım." diyen Adnan Polat, "Şu andaki durumum başkan adayı olmaya müsait değil. Bu dönemde başkan adayı olma düşüncem yok." ifadelerini kullandı.

GALATASARAY RUHU TARAFTARDA
Taraftarları öven onları kulübün gerçek sahibi olarak nitelendiren Polat, "Tüm taraftarlarımıza birlik ve beraberlik kanlamında camiaya destek oluyorlar. Başta ultrAslan olmak üzere tüm taraftar gruplara teşekkür ediyorum. Galatasaray ruhu taraftarda. Galatasaray taraftarı olmasa, kulüp ayakta duramaz. Bütün taraftar dernekleri ve taraftar gruplarına teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik için Galatasaray'ın şimdi de aklıyla mücadele etmesi lazım." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...