Trabzonspor haberleri | Ahmet Ağaoğlu'ndan Eskişehirspor açıklaması: Borçsuzluk kağıdını imzalamayacağız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Eskişehirspor'un kendilerine olan borcu ödememesi halinde borçsuzluk kağıdına imza atmayacaklarını açıkladı. Futbolcu satışı için Ağaoğlu, "Abdülkadir Ömür için Manchester City 23 milyon verdiğinde satmadım, hata yaptım" dedi.

NTV Spor 30.06.2021 - 14:45 | Son Güncelleme: 30.06.2021 - 14:53

Mali Genel Kurul'da açıklamalar yapan Ağaoğlu, Eskişehirspor'un kendilerine olan borcu ödememesi halinde borçsuzluk kağıdını imzalamayacaklarını söyledi.

Ağaoğlu konuyla ilgili olarak “Trabzonspor şampiyonlukları kaybettiği zaman, canlarını kaybeden insanların hakkını kim kime helal edecek? Bugün hepimizin ortak kanaatı olan bir eylemin içerisinde bulunan bir kulüp 310 bin Euro ödeyip de transfer penceresini açamıyorsa bu onların sorunu. Bu o gün hayatını kaybeden Mustafa’nın davasıdır Ahmet Ağaoğlu’nun davası değildir” ifadelerini kullandı.

Transfer için konuşan Ağaoğlu, " Kendi yerli oyuncularımız eleştirildiği zaman kaçınız arkasında durdunuz da bugün bizi yerli oyuncuların önünü kapatmakla suçluyorsunuz? O zaman gelin el ele verelim birlikte geliştirelim. Uğurcan Çakır'ı niye satmayayım? Ben o hatayı bir kez yaptım. Abdülkadir Ömür için Manchester City 23 milyon verdiğinde satmadım, hata yaptım. Bir daha yapmam. Biz geldiğimiz de Uğurcan üçüncü kaleciydi. Bu kararı biz vereceğiz" diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...