Ahmet Ağaoğlu'dan Sörloth açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferde ismi yeniden bordo-mavililerle anılan Alexander Sörloth ile ilgili açıklama yaptı.

NTV Spor 07.06.2021 - 22:16

beinsports'a açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu "Leipzig önümüzdeki sezonun planlamasını yaptıktan sonra biz de farklı şeyleri konuşabiliriz ama bugün, o gün değil" dedi.

Ağaoğlu "Sörloth ile alakalı çok net ifadeler kullanmış olmama rağmen farklı algılandı veya o şekilde algılanmak istendi. Oyuncuya olan sempatiden ve oyuncunun Trabzonspor'daki performansından dolayı uzun süredir gündemi işgal ediyor. Leipzig'in bu konuyla ilgili şu anda verilmiş bir kararı yok. Verilmiş bir karar yokken oyuncunun isminin bu kadar sık gündeme getirilmesi o kulübe de saygısızlık. Dikkatli olmamız lazım. Orada benim tahminim 2-3 haftalık bir süreç var. Kulüp önümüzdeki sezonun planlamasını yaptıktan ve fotoğraf netleştikten sonra biz de farklı şeyleri konuşabiliriz ama bugün, o gün değil. Biraz sakin olalım. Asla ve asla taraftarı mutlak şampiyonluğa kilitlememiz lazım. Burada bir mücadele verilecek ve bunun adı şampiyonluk mücadelesi. Bu mücadeleyi verebilmek için bazı taşların yerine oturması gerekiyordu; şu anda o taşlar yerinde. Trabzonspor'un önümüzdeki sezon vereceği mücadelenin adı şampiyonluk mücadelesi" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...