Ahmet Nur Çebi'den istifa açıklaması

SON DAKİKA HABERİ: Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa ettiği haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

NTV Spor 22.06.2021 - 14:06 | Son Güncelleme: 22.06.2021 - 16:03

Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Nur Çebi, vakfın 6 Temmuz Salı günü yapılacak genel kurulunda başkanlığa yeniden aday olmayacağını açıkladı.

İstanbul Maslak'taki Kulüpler Birliği Vakfı Merkezi'nde Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kasımpaşa Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Saraç'la bir araya gelen Çebi, toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.

Seçime kadar göreve devam edeceğini belirten Çebi "Genel kurul kararı aldık, seçime gidiyoruz. Olağanüstü bir seçim değil, normal tarihi. Orada da aday olmayacağımı arkadaşlarıma söyledim. 6 Temmuz'a yani seçime kadar göreve devam ediyorum. O günden sonra başka arkadaşımıza devredeceğim. Ben aday olmayacağım" diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili sorulara ise cevap vermedi.

Kulüpler Birliği'nden yapılan açıklamada da "Bugün gerçekleştirilen Kulüpler Birliği Vakfı Yönetim Kurulu toplantısında, Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısının 6 Temmuz 2021 Salı günü gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Sayın Ahmet Nur Çebi yeniden başkan adayı olmama kararı almıştır" denildi.

Sayfa Yükleniyor...